Tipy
Analýzy
Články
LIVE sports
Sportovní videa
LIVESCORE
Sázejte s námi
Tabulky,statistiky
sportovní linky
sportovní kalendář
Tipy
Analýzy
Tikety

BONUS 2500kč

FOTBAL

Limso Topsites

TOPlist 

 
 
 

 

UNIBET

Tato známá a velmi žádaná online sazková kancelář sídlíci v Anglii a na Maltě byla dokonce vyhlášená sázkovou kanceláři roku 2006 podle mezinárodní uznávané organizace. Výhody a jak nejlépe začít se dozvíte zde:

Výhody:

  • bonus 100% až do výše 1000kč
  • kompletně také v češtině
  • široká nabídka
  • LIVE sazky
  • žádné manipulační poplatky
  • rychlý převod peněz, také pomocí služby Moneybokers
  • On-line hry - kasino, poker...
  • Rychlé vyhodnocení sázek a další

Chcete ihned dostat ZDARMA BONUS 1000,- a začít sázet z pohodlí Vašeho domova??

Pak neváhejte se zaregistrovat, přejeme hodně štěstí!

 

Jak ja Unibet?

1. Otevření sázkového účtu

Při otevření účtu obdržíte číslo klientského účtu a heslo. Číslo klienta budete potřebovat při telefonické komunikaci s oddělením podpory zákazníků. Heslo máte pro vlastní potřebu, kdykoli se přihlásíte na svůj účet na stránkách Unibetu. Měli byste si jej pečlivě uschovat a zabránit tomu, aby jej znal někdo další.

2. Vklad peněz

Abyste mohli podat sázku, musíte mít uložené peníze na účtu. Můžete tak učinit online pomocí platebních karet VISA nebo MasterCard, nebo bankovním převodem v zemi, kde Unibet má zastoupení. Vklady provedené bankovním převodem budou přičteny na váš účet, jakmile Unibet obdrží vaše peníze. Tento proces můžete urychlit, když při vkladu zadáte své klientské číslo od Unibetu. Podrobné informace o bankovních transakcích vám budou k dispozici po otevření účtu u Unibetu.

3. Sázení přes Internet

Navštivte interakční webovou stránku Unibetu, kde můžete vyplnit svůj vlastní tiket a zaregistrovat jej do systému. Budete mít příležitost zkontrolovat zůstatek na svém účtu, prohlédnout si své předchozí sázky a podívat se na výsledky utkání.

Sázení: Vyberte si sportovní událost ze seznamu nalevo. Ihned se vám objeví aktuální ceník. Kliknutím na kurs si můžete vybrat své sázky, které se objeví na vašem tiketu na levé straně obrazovky. Určete výši své sázky a zvolte typ sázky a potom už jen klikněte na "Podat sázku". Pokud jste spokojeni se svými volbami, klikněte na "Potvrdit sázku", a vaše sázky budou uložené do systému. Na obrazovce uvidíte potvrzení, jakmile jsou vaše sázky úspěšně přijaty.

4. Výběr peněz

Peníze můžete vybrat online nebo telefonicky na oddělení podpory zákazníků, které převede peníze zpět na váš bankovní účet. Vybrané peníze obdržíte na účtu většinou během 3-5 dní (v Evropě) nebo 7-10 dní (ve zbytku světa).

Další otázky

Naši zákazníci mají spoustu dalších otázek, které sbíráme a přidáváme je na náš seznam častých dotazů (FAQ). Pokud máte dotaz, který ještě nebyl zodpovězen, zeptejte se zde: info-cz@unibet.com

zdroj: unibet.com

 

Jak nejlépe a nerychleji posílat peníze tam kde potřebujete?

DOPORUČUJEME(nyní i v české jazyce) - MONEYBOOKERS



 

 

 


© 2007 BetSport.cz Freelance Web Designer